مقالات

کلام رهبری

ملت ما مجلس شجاع و متدینی میخواهد که با وضایفش اشنا باشد و موعوب امریکا نباشد . 

این مطلب ۱۰۵۸ بار خوانده شده
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

امروز امتحان، امتحان نخبگان است/ ایمان، وحدت و رهبری سه مولفه پیروزی ملت ایران است

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: در انقلاب اسلامی از دوران دفاع مقدس تا کنون سه مولفه ایمان، رهبری و مدیریت صحیح جامعه اسلامی، وحدت و وفاق ملی ما را پیروز کرد که امروز دشمن در مقابل این سه مولفه قد علم کرده است و درصدد نابودی آنهاست.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان؛ سردار حسین معروفی در مراسم دعاي عهد اداره كل راه آهن جنوب شرق كه در محل مسجد حضرت رسول اكرم (ص) اين اداره كل برگزار شد، اظهار داشت: بزرگترین حدوث در تاریخ بشریت بعثت نبی مکرم اسلام(ص) حضرت محمد ابن عبدالله بواسطه هدایت بشریت بوده است و پیامبر ما به عنوان آخرین مصون و پیامبر رحمت الللعالمین است.
وی بزرگترین حدوث تاریخی و معجزه قرن را انقلاب اسلامی دانست که به دست امام خمینی(ره) و همت و مجاهدت مردم صورت گرفت و بر پایه دین و آموزه های دینی پایه گذاری شده است و افزود: انقلاب اسلامی استمرار رسالت نبوی و استمرار کربلاست که آموزگار این نهضت ابا عبدالله است.
وی ادامه داد: جغرافیای انقلاب اسلامی در حوزه فکر و اندیشه مربوط به جغرافیای کشور ما نیست. جمهوری اسلامی زاییده و جزئی از انقلاب اسلامی که در قالب دولت اسلامی است و تا به جامعه اسلامی و تمدن سازی اسلامی برسیم فرصت است تا در نهایت به فضل الهی این حکومت را به دست صاحب اصلی آن صاحب عصر تحویل دهیم و این جزو اعتقادات ماست.
وی اضافه کرد: این نظام الهی که برگرفته از آموزه های دینی و قرانی است و استمر آن رسالت و حکومت علوی است با هدایت الهی و بوسیله ملت ایران و رهبر عزیز الشان رقم خورد و برای ملت ایرن شرف عزت و بزرگی و بازدارندگی به ارمغان آورد.
وی ادامه داد: ما کشوری هستیم که در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی صهیونیست که بزرگترین دشمن پیامبر و قران بود بر ما حاکم بود و آمریکا و انگلیس حق توحش از ایران می گرفتند اما امروز در دنیا عزتمند شدیم. تفكر خباثت آميز غرب در جبهه مقاومت توسط نظام اسلامي شكست خورد.
وی با تاکید بر اینکه امروز دعوا بر سر اسلام ناب محمدی(ص) و حوزه فکر و اندیشه است گفت: دشمن به دنبال جلوگیری از نفوذ اسلام است. دعواي منطقه دعواي شيعه و سني نيست بلكه دعواي اسلام است.
وی حوزه انقلابی گری را جامع الاطراف نگری دانست و تاکید کرد: فرد انقلابی برای مردم و مسئولین خط کش گذاری نمی کند و به فکر آبرو و ارزشهای ملت ایران و تمامیت ارضی است. انقلابی گر به ملت توجه دارد و در صدد خودباور کردن ملت و ایستادگی اوست. کشور ایران در تمام عرصه ها در مقابل تمام جنایتها و خباثت ها ایستادگی کرد و اکنون نیز در هر عرصه ای پیشروست.
سردار معروفی تصریح کرد: ملت ایران جزو هوشمندترین ملل دنیاست چون با گذشت ۳۹ سال از پیروزی انقلاب اسلامی و در دوران دفاع مقدس و سالهای بعد از آن هر جا منافع ملیشان در خطر بوده است با هر جناح و گروه و حزبی که بودند در یک جبهه قرار گرفتند و از انقلابشان دفاع کردند.
وی با تاکید بر پیام تشکر و قدردانی حضرت آقا بعد از ۲۲ بهمن و اینکه توده های مردم از مسئولین جلوتر هستند اضافه کرد: "مسئولین مراقب باشید از مردم عقب نیفتید" در روزهای جنگ، در دوران دفاع مقدس، فتنه ۸۸ و فتنه مدرن اخیر تودههای مردم پیروز شدند، نخبگان مراقب باشید امروز امتحان، امتحان امتحان نخبگی است.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در پایان گفت: در انقلاب اسلامی از دوران دفاع مقدس تا کنون سه مولفه ایمان، رهبری و مدیریت صحیح جامعه اسلامی، وحدت و وفاق ملی ما را پیروز کرد که امروز دشمن در مقابل این سه مولفه قد علم کرده است و درصدد نابودی آنهاست.
در اين مراسم تنديس يادمان۲۴۸ شهيد راه آهن توسط فرمانده بسيج راه آهن كشور به سردار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان استان اهداء شد.
انتهای پیام

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.