مقالات

کلام رهبری

ملت ما مجلس شجاع و متدینی میخواهد که با وضایفش اشنا باشد و موعوب امریکا نباشد . 

این مطلب ۱۷۹ بار خوانده شده
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سیستان و بلوچستان:

سیستان و بلوچستان تابلوی وحدت امت اسلام در دنیا است

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سیستان و بلوچستان گفت: سیستان و بلوچستان تابلوی زیبای وحدت است و دشمن از تمام ظرفیتها برای خط خطی کردن این تابلو استفاده می کند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان؛ سردار غلام نبی کوهکن در مراسم آموزش روایتگری دوران دفاع مقدس ویژه خادمین شهدا و مبلغین که صبح امروز در مجتمع آموزشی شهید عالی زاهدان برگزار شد با تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری اظهار داشت: تجلیل و گرامی داشت از مراسم شهدا و دفاع مقدس در کشور یکی از ویژگی های خاص و مورد تاییدی است که باید اتفاق بیفتد.

وی با تاکید بر شهدای بومی و غیر بومی استان که بیش از ۷ هزار شهید بزرگوار هستند افزود: بواسطه شهدا یادمان و راهیان نور در استان ایجاد خواهد شد که برای اینکار نیاز به تعداد زیادی راوی خواهیم داشت و باید استان این آمادگی را داشته باشد و روایتگر تربیت کند.

وی با تاکید بر اهمیت استان سیستان و بلوچستان و اینکه حضرت آقا آنرا تنگه احد خواندند بیان داشت: استان سیستان و بلوچستان تابلوی وحدت امت اسلام در دنیا است و نمونه ی امت اسلامی که می توانند در کنار هم زندگی کنند فارغ از توطئه دشمنان استان سیستان و بلوچستان است.

وی اضافه کرد: در عین حال که فرق مختلف اسلامی در این استان زندگی می کنند در مسایل سخت در کنار هم هستند و همانطور که شهید سبیل اخلاقی از بلوچستان از شهدای دفاع مقدس در استان داریم شهید هاشمی را نیز از شهدای دوران دفاع مقدس در سیستان داریم.

سردار کوهکن گفت: همانطور که روحانی شهید مزاری در استان به دست اشرار ضد انقلاب شهید می شود شهدای ترور اهل سنت نظیر شهید جنگی زهی و شهید حسین بر هم در استان کم نیستند .

مدیر کل حفظ آثار ادامه داد: یادتان باشد اگر سیستان و بلوچستان برای ما تابلو وحدت است دشمن نیز این را می داند و تمام تون خود را می گذارد تا این تابلو را از بین ببرد و تمام توجه خودش را برای این مساله گذاشته است. دشمن از تمام ظرفیتها برای خطی خطی کردن و نابود کردن تابلوی وحدت استفاده می کند.

وی خطاب به راویان و خادمان راهیان نور با تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری گفت: استان سیستان و بلوچستان افتخارات ویژه و کم نظیر همچون شهدا را در کشور دارد .

انتهای پیام

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.