مقالات

کلام رهبری

ملت ما مجلس شجاع و متدینی میخواهد که با وضایفش اشنا باشد و موعوب امریکا نباشد . 

این مطلب ۱۸۱ بار خوانده شده

تقدیر فرزندان شهدای سیستان و بلوچستان از فرمانده سپاه سلمان/ کنگره ملی بزرگداشت شهدای استان برگ زرینی در کارنامه غیورمردان شیعه و سنی

فرزندان شهدای سیستان و بلوچستان با ارسال لوح یادبودی، از سردار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان به پاس زحماتش در برگزاری کنگره ملی بزرگداشت شهدای استان تجلیل و تقدیر کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان در این لوح که یک رونوشت آن به دفتر این پایگاه خبری ارسال شده است، آمده است: کنگره ملی بزرگداشت شهدای سیستان وبلوچستان برگ زرینی در کارنامه غیورمردان شیعه و سنی استان بود که کاری کرد کارستان. کنگره‌ای سنگین و وزین اما پردغدغه و مشقت آور که به سرانجام نرسید مگر با همت و غیرت شما که به صورت شبانه روزی وقت گذاشته و خونِ دلها خوردید.
خونِ دل خوردید اما خم به ابرو نیاوردید و دلِ بسیاری از خانواده های شهدا را شاد کردید. سختی کار را به جان خریدید و نامِ کسانی را زنده کردید که در زمین کمتر از شهید گمنام نبودند.
قابِ عکس شهدایی را از پستوی خانه‌ها به بیرون کشیدید که سیره زندگی هر کدام دفتری حجیم از ایثار و دلاورمردی است و این تصاویر زینت بخش بولوارها و خیابان‌های استان شد. به سراغ خانواده‌هایی رفتید که تا امروز هیچ مقام مسئولی را در خانه خود ندیده بودند و شما "اولین سلام گوی نظام" به آنها بودید.
در ادامه این لوح آمده است: می‌دانیم در این راه رنجیده خاطر شدی، دلگیر شدی، کم لطفی دیدی، اما اراده‌ات برای بلند کردن علم شهداء کم نشد. اجر اخرویتان نزد خداوند شهداء محفوظ است و در ثواب دنیوی‌تان نیز همین بس که مورد تفقد و تأیید نائب امام زمان(عج)؛ ولی امر مسلمین حضرت آیت الله امام خامنه ای قرار گرفتید.
از سر ارادت می‌گوئیم. دمت گرم حاجی
دعایِ خیرِ همه‌ فرزندان شهیدی که برای اولین بار عکس پدرانشان چاپ و نصب شد، برای اولین بار از خانواده‌‌شان سرکشی شد و برای اولین بار دیده شدند بدرقه لحظه لحظه های زندگی شهدایی‌تان.
در پایان این لوح آورده شده است: ما فرزندان شهدا اعلام می‌کنیم دوش به دوش شما در تمام عرصه های انقلابی آماده جانفشانی بوده و هستیم و تلاش خویش را در راه محقق ساختن اوامر امام خامنه‌ای در رابطه با ارائه الگو ی وحدت با شاخص سبک زندگی شهدای شیعه و سنی و صدور آن به جهان اسلام دو چندان خواهیم کرد. باشد که توفیق شهادت نصیب همه ما گردد.
شایان ذکر است کنگره ملی شهدای استان در ۲۴بهمن ماه امسال در مصلی قدس زاهدان برگزار شد و در قبل از برگزاری این کنگره برنامه های مختلف دیگری به مثل دیدار با خانواده شهدا، برگزاری ۴اجلاسیه مختلف، رونمایی از تصاویر شهدا در سطح شهر و غیره توسط کمیته های مختلف برگزاری این همایش ملی اجرا شده بود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.