مقالات

کلام رهبری

ملت ما مجلس شجاع و متدینی میخواهد که با وضایفش اشنا باشد و موعوب امریکا نباشد . 

این مطلب ۱۸۵ بار خوانده شده
خدمتی از جنس جهاد؛

ارائه بیش از ۲۹ هزار نفر خدمات رایگان در بیمارستان صحرایی گشت/ انجام عمل موفقیت آمیز تومور صورت در این بیمارستان

ارائه بیش از ۲۹ هزار نفر خدمات رایگان در بیمارستان صحرایی گشت/ انجام عمل موفقیت آمیز تومور صورت در این بیمارستانرئیس بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بیش از ۲۳۲ عمل جراحی کوچک و بزرگ در بیمارستان صحرایی گشت انجام شد، از عمل موفقیت آمیز تومور صورت در این بیمارستان خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان؛ علیرضا سرگزی با بیان اینکه ۲۶ پزشک متخصص در بیمارستان صحرایی مرحوم مولوی حسین پور منطقه گشت شهرستان سراوان خدمات رسانی می کردند، اظهار کرد: در این بیمارستان به ۲۹ هزار و ۷۶۱ نفر خدمات ارائه شد.

وی ادامه داد: بیشترین خدمات ارائه شده در این بیمارستان در بخش های ویزیت های تخصصی، اتاق عمل ، دندانپزشکی و آزمایشگاه بوده است.
رئیس بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بیش از ۲۳۲ عمل جراحی کوچک و بزرگ در بیمارستان صحرایی گشت انجام شد، تصریح کرد: عمل های بزرگی چون تومور صورت فتق ها،اعمال ارتوپدی مثل برداشتن پلاتین کلاویکول در این بیمارستان با موفقیت انجام شده است.
سرگزی با بیان اینکه یک زایمان نیز در این بیمارستان انجام شده، افزود: به دلیل نامگذاری این بیمارستان به نام مرحوم حسین پور نام نوزاد متولد شده محمد یوسف انتخاب شد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: ۱۴۳ نفر از بیماران این بیمارستان نیز جهت اقدامات درمانی رایگان به بیمارستان های معین معرفی شدند.
رئیس بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان گفت: تا کنون یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر از خدمات رایگان در این ۴۷ بیمارستان صحرایی بهره مند شدند.
انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.