مقالات

کلام رهبری

ملت ما مجلس شجاع و متدینی میخواهد که با وضایفش اشنا باشد و موعوب امریکا نباشد . 

این مطلب ۱۹۹ بار خوانده شده
جانشین سپاه سلمان در همایش دجال واره:

دشمن با بهره گیری از ماهواره به دنبال تشکیل جهانی عاری از معنویت است

جانشین سپاه سلمان گفت: امر به معروف و نهی از منکر در سال های گذشته واقعا مغفول مانده بود و کسی برای احیاء این فریضه درگذشته اقدامی نکرده اما با تلاشهای انجام شده در سالهای اخیر از مرحله احیاء عبور کرده و به مرحله اجرا و عملیاتی کردن این فریضتین رسیده ایم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان، آیت الله عباسعلی سلیمانی در همایش دجال واره که در کانون شهید عالی و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد، با بیان اینکه آمریکا دجال است، اظهار داشت: امروز به راحتی می گوید تمام گزینه ها روی میز است،  قدرت نظام و اقتصادی بسیاری از کشورهای جهان دست این کشور است خیلی قوی می گوید تحریم می کنم و تحریم هم کرد.یکی از فعالیت های دجال فضای مجازی است

وی ادامه داد: یکی از محل های فعالیت دجال در حال حاضر در جامعه فضای مجازی است تا بتواند فحشا را نشر، فساد را افزایش، بنیان خانواده را سست، دین را کمرنگ کند و این درحالی است که برخی فریب این اقدامات را می خورند.

امام جمعه زاهدان تاکید کرد: اینکه ما خیال کنیم اگر با آمریکا مذاکره کرده و باب دوستی را باز کنیم مشکلات حل می شود، اینها خیال است چون آن کشور دجال بوده و به ظاهر یک مزایایی بسیار خوب به نظر می آیند که با ارتباط با او در اختیارمان قرار خواهد گرفت اما هیچ چیزی جز نیرنگ، فریب، حیله، منافع خودشان و غیره نیستند.

امحاء بیش از ۲ هزار تجهیزات ماهواره ای در زاهدان

جانشین سپاه سلمان نیز در این مراسم گفت: امر به معروف و نهی از منکر در سال های گذشته واقعا مغفول مانده بود و کسی برای احیاء این فریضه درگذشته اقدامی نکرده اما با تلاشهای انجام شده در سالهای اخیر از مرحله احیاء عبور کرده و به مرحله اجرا و عملیاتی کردن این فریضتین رسیده ایم.

سرهنگ محمد ناظری با بیان اینکه ماهواره عامل از هم فروپاشی بنیان خانواده ها است، اظهار کرد: دشمن با بهره گیری از ماهواره به دنبال تشکیل جهانی عاری از معنویت و کمرنگ کردن نقش دین است.

دشمن با بهره گیری از ماهواره به دنبال تشکیل جهانی عاری از معنویت است

وی با اشاره به نمایشگاه دجال واره اظهار کرد: در این نمایشگاه هزار ریسیور، ۷۳۶ عدد دیش و ۵۶۷ عدد LNB ماهواره که توسط مردم و به صورت خودجوش تحویل پایگاه ها، حوزه ها و نواحی مقاومت بسیج شده است به نمایش گذاشته شده و امروز امحاء خواهند شد.

وی اظهار کرد: طرح مقابله با دجالواره که از مأموریت های بسیج است همچنان با قدرت ادامه دارد.انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.