مقالات

کلام رهبری

ملت ما مجلس شجاع و متدینی میخواهد که با وضایفش اشنا باشد و موعوب امریکا نباشد . 

این مطلب ۵۶۵ بار خوانده شده

فرماندهان نظامی و انتظامی از خانواده شهیدان "علی اکبر سنگبری" رضا سرگزی" و "علیرضا سلیمانی" در زاهدان دیدار و دلجویی کردند

نسخه مناسب چاپ
عکاس: 
دیدار فرماندهان نظامی و انتظامی از خانواده شهیدان "علی اکبر سنگبری" رضا سرگزی" و "علیرضا سلیمانی" در زاهدان

به منظور بزرگداشت کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان فرماندهان نظامی و انتظامی از خانواده شهیدان "علی اکبر سنگبری" رضا سرگزی" و "علیرضا سلیمانی" در زاهدان دیدار و دلجویی کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان؛ به منظور بزرگداشت کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان فرماندهان نظامی و انتظامی از خانواده شهیدان "علی اکبر سنگبری" رضا سرگزی" و "علیرضا سلیمانی" در زاهدان دیدار و دلجویی کردند.

سرهنگ ۲ پاسدار محمود مهرجو؛ محمد شهرکی نماینده بنیاد شهید؛ سرهنگ حمیدرضا روستا نماینده ارتش؛ سرهنگ حسن میرشاهی نماینده انتظامی؛ حجه الاسلام مهرجو روحانی گروه از اساتید دعوت شده از حوزه علمیه امام جعفر صادق (ع) در این دیدار حضور داشتند.

این گروه از طرف کنگره ملی شهدای استان سیستان و بلوچستان با خانواده شهدا دیدار کردند و ضمن تقدیم لوح یادبود و تندیس کنگره از خانواده معظم شهدا جهت شرکت در کنگره ملی که در تاریخ ۹۶/۱۱/۲۴ در محل مصلی قدس زاهدان برگزار می شود دعوت بعمل آوردند.

شهید علی اکبر سنگبری شهید دفاع مقدس ارتش؛ شهید عباس سنگبری شهید انتظامی؛ شهید رضا سرگزی شهید ترور معلم در قصر قند و شهید علیرضا سلیمانی شهید دفاع مقدس دانشجو بسیجی هستند.

انتهای پیام

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.